Терапія
265
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-265,page-child,parent-pageid-138,bridge-core-2.3.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-21.7.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Терапія

Заповніть форму для запису на прийом

Герметизація фісур для профілактики

Фіссури зуба – як кримські гори, з їх неповторним ландшафтом, підйомами та спусками, ущелинами і обривами, дрібними гірськими річками і великими водоспадами, що омивають грізні кам’яні брили, як слина омиває поверхню зубів. На дні фиссур накопичуються залишки їжі. Вологе середовище і недолік кисню створюють сприятливі умови для любовних утіх злих мікроорганізмів, готових залишитися з вами назавжди. «А як же зубна щітка? – запитаєте ви. – Ми чистимо зуби два рази на день!» І правильно робите. Але підступність мікробів безмежна. Щетинки дуже великі і не в силах досягти дна фісур.

Статистика така: 80-90% каріозних порожнин знаходяться в фиссурах і поглибленнях емалі.

Герметизація фісур – це, якщо хочете, двосторонній договір між стоматологом і вами про збереження здоров’я вашого зуба. Авторський підхід до лікування, що вимагає від лікаря додаткового часу, матеріальних і фізичних витрат, з одного боку. З іншого боку, ви – зі стійкою і сильною мотивацією на активну співпрацю з лікарем-стоматологом. Ось формула здоров’я!

 • Герметизація робиться на здорових зубах. Пам’ятаємо: це профілактика, а не лікування. Іноді фісури бувають прихованими, глибокими, і лікар-стоматолог повинен їх розкрити за допомогою бору.
 • Чистити зуби потрібно правильно і регулярно, щоб не збільшувалася кількість мікроорганізмів на зубах.
 • Один раз на півроку слід відвідувати стоматолога для профілактичного огляду і професійного чищення зубів.

Терапевтичне лікування

Терапевтична стоматологія  займається лікуванням хвороб порожнини рота. Головною метою нашої терапевтичної стоматології є збереження ураженого зуба і надійне усунення його шкідливого впливу на весь організм. Можливості терапевтичного відділення настільки широкі, що не обмежуються звичайної установкою пломби. Завдяки швидкому розвитку матеріалів застосовуваних для пломбування стоматологи створюють високохудожні реставрації, які є за складом і виду ідентичними натуральним тканинам зуба.

Стоматологія Anna Dent  надає  такі послуги:
 • Лікування карієсу
 • Лікування пульпітів
 • Лікування періодонтитів
 • Художня реставрація передніх і жувальних зубів
 • Закриття перфорації в зубах
 • Виготовлення адгезивних мостів з композитних матеріалів
 • Обробка каналів
 • Переліковування раніше неякісно вилікуваних кореневих каналів.
 • Видалення залишків інструментів з кореневих каналів

А також допомагаємо з безліччю інших стоматологічних проблем і захворювань.

Стоматологічна клініка «Анна-Дент» це стоматологія високого професійного рівня, де надають великий спектр стоматологічних послуг. Крім лікування різних захворювань зубів і ясен ми допомагаємо пацієнтові зробити його посмішку щасливою і білосніжною.