Пародонтологія
262
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-262,page-child,parent-pageid-138,bridge-core-2.3.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-21.7.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Заповніть форму для запису на прийом

Перевага i-PRF перед процедурою плазмоліфтінга

При процедурі Плазмоліфтінг з крові отримують PRP (Platelets Reach Plasma) – багату тромбоцитами плазму шляхом обробки крові в центрифузі з додаванням препарату, який впливає насвертиваніе крові.

Кінцевий результат процедури омолодження залежить від тривалості процесу вивільнення факторів росту. При використанні PRP вони вивільняються відразу, а при PRF – протягом 7 днів. Час дії факторів росту після вивільнення з тромбоцита становить 3 хв. Отже, при застосуванні PRP клітини лише кілька хвилин отримують такі необхідні для «омолодження» чинники зростання, а при використанні PRF – постійно, протягом 7 днів, що забезпечує найкращі можливості для відновлення «втомлених клітин».

i-PRF за своєю суттю, є вдосконаленою і набагато більш ефективною методикою застосування плазми крові (плазмоліфтінга) для омолодження клітин.

Показання для проведення плазмоліфтінга ясен:

  • запалення ясен (гінгівіт)
  • запалення ясен і кісткової тканини (пародонтит)
  • для запобігання розвитку ускладнень і в комплексному лікуванні ускладнень після хірургічних маніпуляцій, таких як: видалення зубів, установка установка імплантатів, кісткова пластика, видалення кісти зуба, операцій в гайморової пазухи
  • при кюретажі
  • в комплексній терапії лікування заболеванійпародонта (лікування лазером, озоном, Vector-терапія).

Плазмоліфтінг в стоматології – незамінний помічник, тому що в результаті процедури ми отримуємо природну активізацію оновлених і захисних функцій.

Частота проведення Плазмоліфтінг в порожнині рота:

  • при хірургічних операціях – одноразово
  • лікування ускладнень після хірургічних операцій представляє 1-3 процедури
  • лікування гінгівіту і пародонтиту 1-2 процедури з повторенням раз на 6-12 місяців.

Що таке пародонт

Пародонт – складний комплекс тканин, які оточують і утримують зуб в щелепі.

Основною причиною виникнення запальних захворювань пародонту є мікробний наліт. На сьогоднішній день однозначно доведено взаємозв’язок і взаємозалежність між станом пародонту і рівнем індивідуальної гігієни порожнини рота. Руйнування тканин пародонта починається з моменту формування зубної бляшки і накопичення м’яких зубних відкладень. У міру їх якісного і кількісного збільшення, що супроводжується мінералізацією, починається процес руйнування всього комплексу пародонту. М’який наліт, накопичуючись, в першу чергу в пришийковій області і міжзубних проміжках, надає зубам жовтий колір, з’являється неприємний запах з рота.

Найбільш ранньою стадією захворювань пародонту є гінгівіт – запалення ясен. Захворювання характеризується кровоточивістю, хворобливістю, набряком і почервонінням ясен, запахом з рота.

Пародонтит – це більш важка стадія захворювань пародонту з залученням в запальний процес, крім ясна, ще кісткової тканини і зв’язкового апарату зуба. При відсутності правильного лікування відбувається спад кісткової тканини і руйнування опорно-зв’язкового апарату зубів. Це призводить до оголення коренів, розхитування зубів і надалі їх втрати.

Пародонтоз – прогресуюче дистрофічних захворювань всіх тканин пародонту. Захворювання пародонту часто призводять до втрати зубів у дорослих.

Основні причини виникнення пародонтиту:

– недостатня гігієна порожнини рота

– наявність зубних відкладень (зубний наліт і камінь)

– мікроорганізми і віднайдені ними токсини

– зубо-щелепна деформація

– незбалансоване харчування (нестача в їжі вітамінів, кальцію, фтору, мікроелементів, надлишок цукру в їжі та напоях)

– куріння

– зловживання алкоголем

– хронічні захворювання (цукровий діабет, хвороби шлунково-кишкового тракту та ін.)

– стрес

– зниження імунної системи організму.

ЯК ЛІКУВАТИ

Мінімально інвазивна VECTOR – терапія.

Після ретельного огляду та попереднього лікування власне проводиться лікування пародонтиту. Новим методом бережного лікування пародонтиту є Vektor-метод. За допомогою точних ультразвукових інструментів м’яко очищаються чутливі зубні корені без їх шліфування. Додаткове біле полірування з дією, подібним дії зубного крему, дбає про те, щоб зубний наліт і бактерії також були видалені.

Як працює VECTOR – терапія?

Інструменти, що приводяться в рух з ультразвукової швидкістю, в поєднанні з медичної рідиною можуть забезпечувати дуже високий ефект очищення. При застосуванні Vektor – методу використовуються точні інструменти, які по відношенню до зубної поверхні працюють дуже обережно. За допомогою запатентованої непомітної неозброєним оком техніки руху Vektor інструментів рідина для ополіскування вводиться в запалену сумку зуба та ретельно очищає її.

Після лікування, як правило, немає ніяких ускладнень. Через короткий час ви можете без обмежень їсти і пити.