Дитячий прийом
256
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-256,page-child,parent-pageid-138,bridge-core-2.3.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-21.7.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Дитячий прийом

Заповніть форму для запису на прийом

Дитяча стоматологія – напрямок медицини, створений  піклуватися про дитячі зубки. Профілактика, лікування, виправлення вроджених вад – ось у чому знають толк дитячі стоматологи.

Сучасна стоматологія дозволяє виправити багато дефектів зубів у дорослому віці. Для цього проводиться дороге ортопедичне, ортодонтичне та інші види лікування зубів. Але безліч проблем із зубами в дорослому віці могло б бути зведене до мінімуму, якщо б догляд за зубами проводився з раннього дитинства. Діти – це найдорожче, що у нас є. Крихітні і подорослішали, смішні і серйозні, дотепні, розвинені, спритні – діти центр Всесвіту для своїх батьків, вони то, заради чого варто жити і прагнути до кращого. Завдання батьків – зробити дітей щасливими, а щастя не буває без фізичного і душевного здоров’я.

У стоматологічній клініці «Анна-Дент» Ваша дитина буде відчувати себе комфортно. Ми надаємо якісні стоматологічні послуги, використовуючи новітні методи лікування та цінний досвід роботи з дітьми. Нашою метою є не тільки досягнення оптимального здоров’я порожнини рота дитини, а й формування у малюка позитивного ставлення до стоматологів. Дитяча стоматологія покликана зберегти фізичне здоров’я дитини, не порушивши при цьому його психіку. Ми робимо так, щоб в дитинстві отримавши гарні враження від відвідин стоматологічної клініки і не відчуваючи страху, дитина перенесла свій позитивний настрій і у доросле життя. Завдяки отриманому нашими співробітниками якісної освіти, орієнтованого на лікування дітей, ми можемо перетворити візит до стоматолога в приємний і позитивний для дитини досвід.

Якісна стоматологія для дітей – це поєднання професійних стоматологічних послуг із застосуванням знань про дитячу психологію.

Перший візит вашої дитини в нашу стоматологічну клініку для його психіки пройде безболісно. Ми докладемо всіх зусиль для того, щоб побудувати з малюком довірчі відносини. Після знайомства з малюком, він буде акуратно обстежений, потім наші досвідчені фахівці оцінять його готовність до лікування і зроблять все необхідне, для його благополучного початку. Діти – це особливі створіння, що вимагають до себе відповідного ставлення.

Знайомство малюка зі стоматологією

Перший візит до стоматолога часто є визначальним в подальших взаєминах дитини з докторами. Негативний досвід спілкування з дитячою стоматологією може переслідувати дитину все життя. З цієї причини малюка до першого візиту стоматолога необхідно підготувати.

Ось кілька порад батькам:

  • Ходіть самі до стоматолога регулярно і одного разу візьміть дитину з собою. Таким чином, ви дасте йому можливість пережити відвідування лікаря, не наражаючись медичним процедурам, всю ситуацію він сприйме як абсолютно нормальну і нешкідливу. Вашою метою є створення у малюка довірливого ставлення до лікарів, в тому числі, до дитячої стоматології. Привчайте дитину до регулярних відвідин стоматолога в профілактичних цілях.
  • Ні в якому разі не розповідайте дитині про власний негативний досвід відвідування стоматолога. Намагайтеся, щоб дитина, яка досягла 5-річного віку, входила до кімнати стоматолога одна. Якщо спочатку це не буде виходити , то можно спробувати виступити як супроводжуюча особа. Однак фахівці з дитячої стоматології рекомендують при цьому залишатися на задньому плані.
  • Не використовуйте негативних слів, типу «Це не боляче», «Тобі не потрібно боятися» або «Ти нічого не відчуєш», так як підсвідомості не знайомі заперечення. Дитина сприйме ваші слова так: «це боляче», «мені потрібно боятися» і «я щось відчую». Будьте відверті і не давайте фальшивих обіцянок.
  • Хваліть вашу дитину, якщо він впорався із завданням, і ні в якому разі не лайте, якщо у нього щось не вийшло, інакше відвідування стоматолога назавжди залишиться для нього негативним досвідом.

Профілактика розвитку захворювань порожнини рота у дітей

У багатьох дітей зубки дуже щільно прилягають один до одного. Тому в міжзубних проміжках накопичуються залишки їжі, зубний наліт, що створює загрозу бічних поверхнях зубів, що контактують один з одним. У подібних випадках однієї чистки зубів щіткою недостатньо, тому фахівці з дитячої стоматології рекомендують, як можна раніше починати використання зубної нитки.

 

Герметизація фісур – дієвий захист від карієсу. Глибокі фісури (маленькі борозенки і поглиблення на поверхні зубів) жувальних зубів, як дитячих, так і дорослих, особливо схильні до карієсу: їх дуже важко чистити і тому вони є ідеальним місцем скупчення бактерій. Герметизувати фісури доцільно в перші три роки після прорізування зуба – молочного або постійного. Тоді зубна емаль самого уразливого місця – фісури – сформується в ідеальних умовах – без нальоту і каріесогенних бактерій. Фахівці з стоматології для дітей розкажуть вам в подробицях про цю процедуру і необхідність її проведення.

Хибні уявлення з якими стикаються батьки

  1. Карієс не заразнийНасправді, карієс – хвороба інфекційна. Численні дослідження показують, що провідну роль у виникненні карієсу (в т.ч. у дітей раннього віку) грає кариесогенная стрептококова мікрофлора. Деякі інші мікроорганізми також здатні викликати карієс зубів, але в меншому ступені. Бактерії міцно утримуються на гладкій поверхні зуба і виробляють молочну кислоту. Адгезія до зубної поверхні призводить до формування зубних бляшок (відрізняються від зубних каменів), які утворюються в результаті життєдіяльності мікрофлори і сприяють локальної демінералізації емалі. В результаті спільної дії факторів починається карієс зубів. Інфікування дитини кариесогенной мікрофлорою можливо як від матері та інших контактуючих з ним людей, так і від його однолітків. Більш того, інфікування кариесогенной мікрофлорою і її колонозація  можливі ще до прорізування зубів.
  1. Недооцінка неправильного прикусу молочних і постійних зубівНасправді, неправильний прикус позначається не тільки на естетиці. Дефекти зубощелепної системи можуть призводити до дефектів мови, порушень в системі травлення, дихальної системи. У разі неправильного прикусу молочних зубів і постійних зубів його потрібно виправляти якомога раніше. Фізіологічний (правильний) прикус постійних зубів характеризується рядом ознак – це передні верхні різці перекривають нижні різці на 1/3, верхні бокові зуби перекривають нижні на глибину поздовжньої фісури, кожен зуб має 2 антагоніста і т.д.
  2. Молочні зуби не вимагають гігієнічного догляду, а при появі постійних зубів дитина навчиться чистити їх самНасправді, привчати дитину до гігієни порожнини рота треба з моменту прорізування перших зубів. Чищення зубів із зубною пастою можна починати з 1,5 року, причому необхідно використовувати мінімальну кількість зубної пасти.
  3. Молочні зуби коли-небудь випадуть і їх лікувати потрібно тільки в крайньому випадку, а краще – відразу видаляти. Насправді, хворі молочні зуби – це вогнище постійної інфекції, яка поширюється по всьому дитячому організму. Вчасно розпочате лікування молочних зубів не тільки ліквідує цей осередок, а й дозволяє зберегти молочні зуби на належний час (без дострокового вилучення). Дострокова втрата молочних зубів в результаті карієсу може привести надалі до ускладнень в зростанні постійних зубів, порушень в розвитку щелеп.

ДИТЯЧА ОРТОДОНТІЯ

Дитяча ортодонтія покликана зберегти здоров’я вашого малюка. І чим раніше ви звернетеся до фахівців, тим більше шансів досягти бажаного результату з мінімальними тимчасовими втратами.

Перший огляд дитини ортодонтом повинен бути проведений на 3-5 році життя, саме в цьому віці можна розпізнати відхилення від норми. У цьому віці можливо виправлення аномалії прикусу за допомогою еластичних апаратів (трейнери). Залежно від виду і ступеня відхилення від норми, у дітей шкільного віку можуть застосовуватися спеціальні ортодонтичні пластинки або апарати, лікування якими може зайняти від 1 до 4 років. Тривалість лікування істотно залежить і від конструкції апарату. Ортодонт після обстеження дитини може вирішити, що доцільніше вибрати для лікування дитини – знімний апарат, або незнімну ортодонтичну техніку (брекети).

Багато дітей починають носити брекети в період зміни зубів – на 8-9 році життя. Зростання щелепи в цьому віці ще не завершений і тому дитяча ортодонтія може вдало виправити недоліки.

Хороший результат залежить від спільної роботи лікаря, батьків і дитини. Ваша мета – правильно розповісти своєму чаду про необхідність лікування і допомогти йому в досягненні мети.

Дитячий прийом в стоматологічній клініці «Анна-Дент» надає якісні стоматологічні послуги, що включають в себе терапевтичне лікування, профілактику та лікування захворювань порожнини рота вашої дитини без болю і страху, ортодонтию і протезування, діагностику. Наша стоматологічна клініка відкрита для тих батьків, які всіма шляхами борються за фізичне і душевне здоров’я своїх малюків. Ціни в нашій клініці прийнятні для всіх бюджетів київських сімей. Батьки, пам’ятайте, що дорожче благополуччя дитини немає нічого, і не варто економити на тому, що є запорукою щасливого життя підростаючого людини.

Красиві здорові зуби – мрія всіх людей, а ми втілюємо її в життя.

Звернувшись в нашу клініку, ви отримаєте весь спектр стоматологічних